Kategorie

Certyfikaty

Bose SoundLink Bluetooth III / Autoryzowany Dealer GDYNIA ORŁOWO

12926
Producent: BOSE
Dostępność:
Jest, dostawa w ciągu 1-2 dni
szt.
Cena netto: 1 137,40 zł / szt. 1 399,00 zł / szt.

Dziel się muzyką. Pokaż własny styl.

Oto głośnik, który pozwala cieszyć się muzyką — wspólnie z przyjaciółmi — w stylu podkreślającym osobowość jego właściciela. Głośnik SoundLink® Bluetooth® III to nasz najlepszy przenośny głośnik Bluetooth®. W porównaniu ze swoim popularnym poprzednikiem umożliwia głośniejsze i dłuższe odtwarzanie, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii Bose®, zapewniających odtwarzanie pełnego, czystego i głębokiego dźwięku. A opcjonalne kolorowe pokrowce pozwolą Ci spersonalizować głośnik.

 • Nasz najlepszy głośnik Bluetooth® zapewnia pełne, głebokie i czyste brzmienie.
 • Połączenie bezprzewodowe z Twoim smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth®
 • Nawet 14 godzin muzyki dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu
 • Opcjonalne kolorowe pokrowce umożliwiają spersonalizowanie głośnika i zabezpieczenie go przed zarysowaniami

Odtwarzanie zaraz po połączeniu

Ten kompaktowy głośnik można łatwo sparować ze smartfonem, iPadem lub innym urządzeniem Bluetooth®. Zasięg głośnika to około 9 m, co pozwala cieszyć się dźwiękiem właściwie w dowolnym miejscu, bez niepotrzebnych przewodów. Po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku Bluetooth® na górnym panelu głośnika należy wybrać głośnik SoundLink® III w swoim urządzeniu. Głośnik zapamiętuje sześć najczęściej używanych ostatnio urządzeń, więc ponowne połączenie jest jeszcze prostsze.

Wysokiej jakości mocny dźwięk

To żadna tajemnica: jakość rozrywki zależy od jakości muzyki. Ten głośnik staje na wysokości zadania. Cztery przetworniki i dwa pasywne radiatory zapewniają obsługę pełnego zakresu dźwięków i niezwykłą wyrazistość dźwięku na dowolnym poziomie odsłuchu. Ponadto głośnik zapewnia wyjątkowe brzmienie tonów niskich, niespotykane w przypadku innych głośników przenośnych. Usprawnienia cyfrowego przetwarzania sygnałów umożliwiają słuchanie muzyki głośniej niż w przypadku poprzednich wersji tego głośnika Bluetooth®.

Wygląd i funkcjonalność

Nie tylko dźwięk tego głośnika jest imponujący, także jego atrakcyjny wygląd przyciąga spojrzenia. Zaokrąglone krawędzie i smukły profil robią wrażenie, a kolorowy opcjonalny pokrowiec jest świetnym dopełnieniem całości. Głośnik można łatwo wsunąć do torby lub plecaka. Panel z silikonowymi przyciskami jest zabezpieczony przed zanieczyszczeniami i kurzem, a metalowa osłona zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji i jest odporna na ślady pozostawiane przez palce.

Spersonalizuj go!

Opcjonalne miękkie pokrowce uatrakcyjnią i zabezpieczą Twój głośnik SoundLink® III.

Więcej funkcji

 • Wejście dodatkowe (AUX) umożliwia podłączenie innych źródeł dźwięku, zwiększając wszechstronność urządzenia
 • Port USB umożliwia aktualizowanie oprogramowania w celu zapewnienia stałej kompatybilności urządzeń Bluetooth®
 • Kompaktowy zasilacz sieciowybez problemu zmieści się w torbie podczas podróży
 • Opcjonalna ładowarka samochodowa o napięciu 12 V umożliwia ładowanie głośnika podczas jazdy autem.Szczegóły/instrukcje

Szczegóły

Widok z przodu
Widok z boku
Ładowarka sieciowa


Wymiary

System

 • Wysokość: 13,15 cm
 • Szerokość: 25,60 cm
 • Głębokość: 4,80 cm
 • Waga: 1,37 kg

Ładowarka sieciowa

 

 • Przewód: 1,37 m

Wejścia/wyjścia

 • Wejście dodatkowe (AUX)
 • Port micro-USB

Dodatkowe informacje

 • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m
 • Czas pracy akumulatora do 14 godzin

 

Zawartość opakowania

Elementy zestawu

 • Głośnik SoundLink® Bluetooth® III
 • Ładowarka sieciowa

InstrukcjeFAQs

Czym się różni ten głośnik od głośnika SoundLink® Mini Bluetooth®?

Głośnik SoundLink® III zapewnia głośniejsze odtwarzanie dźwięku i lepsze brzmienie tonów niskich niż głośnik SoundLink® Mini. Dzięki temu lepiej nadaje się do słuchania muzyki wspólnie ze znajomymi. Jeśli szukasz głośnika, który jest lekki (0,67 kg) i niezwykle łatwy do przenoszenia, świetny wybór - do użytku osobistego - stanowi model SoundLink® Mini.

Czy głośnik SoundLink® Bluetooth® III obsługuje technologię Wi-Fi® lub WiDi?

Nie, jedyną technologią komunikacji bezprzewodowej obsługiwaną przez ten głośnik jest Bluetooth®. Jeśli potrzebujesz głośnika zapewniającego obsługę połączeń Wi-Fi®, zapoznaj się z naszymi systemami muzycznymi SoundTouch™ Wi-Fi®.

Jaki jest czas pracy akumulatora głośnika SoundLink® III?

Po całkowitym naładowaniu akumulator może pracować nawet 14 godzin, co stanowi wynik o 30% wyższy w porównaniu z poprzednim modelem.

Czy głośnik jest wyposażony we wbudowany pokrowiec?

Nie. Dzięki nowej konstrukcji głośnik może stać w pionie bez wbudowanego pokrowca, pełniącego rolę standu w poprzednim modelu.

W jaki sposób można sterować głośnikiem?

Przyciski zasilania i głośności znajdują się na głośniku. Inne funkcje, takie jak wybieranie list odtwarzania, strumieniowe przesyłanie ze źródła dźwięku itd, można kontrolować za pomocą smartfona lub innego sparowanego urządzenia. Pilot nie jest niezbędny.

Jaki zasięg komunikacji bezprzewodowej obsługuje głośnik SoundLink® III?

Głośnik działa w odległości do 9 m od sparowanego urządzenia Bluetooth®. Na odbiór mogą czasem wpływać ściany i użyte materiały budowlane.

Czy można strumieniowo przesyłać muzykę (Spotify itd.) z komputera na głośnik SoundLink® III?

Tak, jeśli komputer obsługuje łączność Bluetooth® i znajduje się w odległości do 9 m od głośnika.

Czy podczas używania smartfonu razem z głośnikiem SoundLink® Mobile II będzie słychać przez głośnik połączenia telefoniczne?

Nie. Połączenie telefoniczne przerywa odtwarzanie ze źródła dźwięku i jest słyszalne tylko w telefonie. Po zakończeniu połączenia odtwarzanie przez głośnik SoundLink® III zostanie automatycznie wznowione.