Kategorie

Certyfikaty

Usher V 602 kolor Wiśnia (Pioneer) (para) WYPRZEDAŻ!!! / Autoryzowany Salon Audio GDYNIA ORŁOWO

12939
Producent: Usher
Dostępność:
Jest, dostawa w ciągu 1-2 dni
para
Cena netto: 3 658,54 zł / para 6 000,00 zł4 500,00 zł / para

Usher V-602


V-602, to podstawowy głośnik wolnostojący serii V. Został wyposażony w podobny głośnik średnio-niskotonowy co zestawy Serii N, odznacza się jednak nowym głośnikiem wysokotonowym, o średnicy 1 cala i miękkiej membranie tekstylnej, opracowanym specjalnie na potrzeby całej serii V. Podobnie jak inne głośniki podłogowe Ushera, V-602 charakteryzuje się imponującą rozpiętością dynamiki oraz przenoszeniem basu. Jest to duży dźwięk za relatywnie niewielką cenę. Ulepszona wersja V-602 posiada masywną podstawę oraz ulepszoną konstrukcję wewnętrzną. Czy można znaleźć na rynku inne głośniki pokryte w 100% naturalną okleiną drewnianą, o tak masywnej konstrukcji (36kG) w podobnej cenie ? Potężna masa głośników wpływa pozytywnie na reprodukcję wszystkich zakresów pasma, a umieszczony z przodu wylot portu bass-refleks ułatwia instalację kolumn w pomieszczeniu.

Jakość wykonania nowych głośników najnowszej serii V wykończonych w naturalnej okleinie orzechowej lub złotej brzozy jest wybitna. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy nie powinni mieć żadnych zastrzeżeń. Wszystkie ściany głośnika są pięknie oklejone grubą warstwą naturalnej okleiny drewnianej. W tej cenie to niespotykane. Z tyłu zamontowano cztery solidne terminale głośnikowe z mosiądzu dla konfiguracji bi-wiring i bi-amping i standardowy zestaw mosiężnych jumperów. Głośniki można podłączyć za pomocą widełek oraz wtyków bananowych.

Seria V gra homogenicznym, nasyconym, pełnym dźwiękiem o wielofakturowej podstawie basowej. Głośniki są niebywale muzykalne i znajdują uznanie wśród najwybredniejszych miłośników muzyki. Nie bez przyczyny zostały docenione przez redakcję i czytelników Audio-Video zdobywając główną nagrodę roku 2012 za najlepszy zestaw głośnikowy w kategorii cenowej 5000-15000 zł  !.

 

"Jedna z nielicznych niespodzianek tegorocznej edycji plebiscytu: pierwsze miejsce USHER-ów V-602 w wersji na 2012 rok. Pokonały one nie byle jakich konkurentów, bo zarówno Eposy, KEF-y jak i JBL-e - naprawdę znakomite propozycje. Co przekonało Czytelników do bardzo klasycznych Usherów ? Zapewne nasza entuzjastyczna recenzja - to jasne. Podejrzewamy jednak, że znaczenie miały także doskonałe skojarzenia, jakie ta tajwańska marka wypracowała w Polsce na przestrzeni ostatnich 8 lat. Wydaje się, że użycie 18-cm głośnika i jedwabnej kopułki nikogo niczym już nie zaskoczy. Jednak zgranie obydwu przetworników jest mistrzowskie, dzięki czemu Ushery operują znakomitą przestrzenią i barwami. Oj, warto posłuchać !"

Audio-Video - luty 2013

 

Dostępne wykończenia:

   
Pioneer / Violin / Złota brzoza Pioneer

 

Specyfikacja techniczna
System: dwudrożny, wolnostojący
głośnik wysokotonowy 1” (9930-20NC)
głośnik średnio-niskotonowy 7” (8935A)
Skuteczność 87 dB/1W/1m
Impedancja nominalna
Pasmo przenoszenia 42 Hz - 20 kHz (-3dB)
Moc 70 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2.2 kHz
Waga 36 kg
Wymiary 23.8 cm x 29.2 cm x 100.5 cm