Kategorie

Certyfikaty

Nasz Sklep

Salon Kezard rozpoczął działalność w 2006 roku. Nasz sklep tworzymy z myślą o melomanach, ludziach dążących do osiągnięcia perfekcji dźwięku, ale też dla klientów chcących mieć po prostu dobrze grający sprzęt. Gwarantujemy bardzo dobrą i profesjonalną obsługę.
W naszej ofercie znajdują się między innymi kolumny głośnikowe, wzmacniacze, odtwarzacze płyt, gramofony, telewizory, projektory, przewody audio-video, czyli wszystko to co składa się na zestaw stereofoniczny czy kina domowego.
Bardzo duża część oferowanych przez nas urządzeń znajduje się w salonie, dzięki czemu klienci mają możliwość porównania towaru przed zakupem i wyboru najlepszej konfiguracji.
Naszym klientom umożliwiamy testowanie wybranych modeli w naszym pomieszczeniu odsłuchowym o powierzchni 25 m2. Na życzenie klienta aranżujemy również prezentacje w domu.

 Zakupiony u nas sprzęt instalujemy i kalibrujemy u Państwa. Mogą  to być proste zestawy instalowane w szafkach pod telewizorem ale również instalacja projektorów, ekranów, zaawansowanych  systemów nagłośnienia wielopokojowego czy kompleksowa opieka nad całym procesem inwesycji od położenia okablowania do ostatecznego montażu i instruktażu osługi.

 Szczegółowy zakres usług oferowany przez naszą firmę :
 - instalacja głośników sufitowych i ściennych
 - nadzór nad położeniem okablowania spełniającego obecne i przyszłe standardy w urządzeniach AV
 - współpraca z architektami dla wykorzystania sprzętu najlepiej komponującego się we wnętrzu
 - wytyczne dla innych branż - meble, oświetlenie, wykończenia wnętrz